Balon - SM Ryki
Balon

Spółdzielnia Mleczarska Ryki to miejsce w którym nasze zamiłowanie do smaków i serów dzielmy z innymi pasjami. Jedną z nich jest lotnictwo. Podziwianie z lotu ptaka naturalnych i czystych krajobrazów Lubelszczyzny, skąd pochodzą ryckie sery, to niezapomniane przeżycie. Oglądanie świata z takiej perspektywy jest przygodą, która rozwija wyobraźnię.

Balon

Baloniarstwo to nasza pasja. Od wielu lat dzieli się nią Jerzy Pyza, prezes SM Ryki. Jego fascynacja lataniem zaczęła się od szybownictwa, a z czasem przerodziła się w miłość do lotów balonem. Pasja, którą rozwija już od kilkudziesięciu lat, a teraz zaraża nią pracowników, kontrahentów i klientów.

Przygodę i radość jaka dają loty balonem może przeżyć każdy z miłośników ryckich serów. SM Ryki organizuje konkursy, w których nasi klienci mają możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, w tym podniebnych podróży. Balon, który promuje markę SM RYKI jest obecny na wielu wydarzeniach, takich jak zawody balonowe, imprezy biegowe czy lokalne wydarzenia kulturalne.

Polski
English
PROW 2014–2020
Etap IEtap II
ryckiedam.eu
Laureat
„Marka Lubelskie”