Balon - SM Ryki

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja mająca na celu zakup nowoczesnych technologicznie urządzeń do badania mleka oraz pakowania sera i proszku serwatkowego w Spółdzielni Mleczarskiej Ryki, co przyczyni się do innowacyjności procesu, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Balon

Spółdzielnia Mleczarska Ryki to miejsce w którym nasze zamiłowanie do smaków i serów dzielmy z innymi pasjami. Jedną z nich jest lotnictwo. Podziwianie z lotu ptaka naturalnych i czystych krajobrazów Lubelszczyzny, skąd pochodzą ryckie sery, to niezapomniane przeżycie. Oglądanie świata z takiej perspektywy jest przygodą, która rozwija wyobraźnię.

Balon

Baloniarstwo to nasza pasja. Od wielu lat dzieli się nią Jerzy Pyza, prezes SM Ryki. Jego fascynacja lataniem zaczęła się od szybownictwa, a z czasem przerodziła się w miłość do lotów balonem. Pasja, którą rozwija już od kilkudziesięciu lat, a teraz zaraża nią pracowników, kontrahentów i klientów.

Przygodę i radość jaka dają loty balonem może przeżyć każdy z miłośników ryckich serów. SM Ryki organizuje konkursy, w których nasi klienci mają możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, w tym podniebnych podróży. Balon, który promuje markę SM RYKI jest obecny na wielu wydarzeniach, takich jak zawody balonowe, imprezy biegowe czy lokalne wydarzenia kulturalne.

Polski
English
PROW 2014–2020
ryckiedam.eu
Laureat
„Marka Lubelskie”