XIII Mazurskie Zawody Balonowe w Ełku - SM Ryki

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja mająca na celu zakup nowoczesnych technologicznie urządzeń do badania mleka oraz pakowania sera i proszku serwatkowego w Spółdzielni Mleczarskiej Ryki, co przyczyni się do innowacyjności procesu, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

XIII Mazurskie Zawody Balonowe w Ełku
18.07.2020
XIII Mazurskie Zawody Balonowe w Ełku

W miniony weekend (16–18.07.2020) nasza drużyna balonowa wzięła udział w XIII Mazurskich Zawodach Balonowych o puchar Prezydenta Miasta Ełku.

Tegoroczna edycja ze względu na istniejące regulacje była dość nietypowa. Balony można było podziwiać podczas lotu nad miastem, a także nocnego pokazu.

W zawodach wzięło udział łącznie 28 ekip z Polski i zagranicy.

W ramach zawodów odbyły się trzy loty, w których rozegranych zostało osiem konkurencji. Nasza drużyna zwyciężyła w trzech z nich!! W klasyfikacji ogólnej Ekipa SM Ryki uplasowała się na dziewiątym miejscu.

Serdeczne gratulacje!

Polski
English
PROW 2014–2020
ryckiedam.eu
Laureat
„Marka Lubelskie”