Podniebny konkurs SM RYKI rozstrzygnięty! - SM Ryki

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja mająca na celu zakup nowoczesnych technologicznie urządzeń do badania mleka oraz pakowania sera i proszku serwatkowego w Spółdzielni Mleczarskiej Ryki, co przyczyni się do innowacyjności procesu, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

29.10.2015
Podniebny konkurs SM RYKI rozstrzygnięty!

Zakończyła się podniebna promocja dla konsumentów, organizowana przez SM RYKI. Każdy, kto kupił co najmniej dwa opakowania sera z Ryk w plastrach i wymyślił hasło reklamujące wysoką jakość i wyborny smak ryckich serów, miał szansę na wyjątkową nagrodę – romantyczny weekend dla dwojga (x 6) w ekskluzywnym hotelu w Kazimierzu Dolnym oraz lot firmowym balonem!

Na konkurs wpłynęło kilkaset zgłoszeń, a jury miało niełatwe zadanie, bo wiele z konkursowych haseł stworzonych przez smakoszy ryckich serów zaskakiwało swoją pomysłowością. Po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców, którzy jeden z październikowych weekendów spędzili w Kazimierzu Dolnym, przepięknie położonym w krajobrazie zakola Wisły, zachwycającym unikalnymi zabytkami i artystyczną duszą. Zwycięzcy korzystali z uroków miejsca, w tym także z bogatej hotelowej strefy SPA.

Ważnym punktem programu był lot balonem, z którego, dzięki sprzyjającej aurze, mogły skorzystać 3 pary. Uczestnicy lotu, jako członkowie załogi, mieli możliwość obserwowania z bliska całego procesu uruchamiania balonu i napełniania go rozgrzanym powietrzem. O euforii, jaką czuje się siedząc w koszu balonu i podziwiając z góry nadwiślański krajobraz, mogliby coś opowiedzieć nasi zdobywcy przestworzy – te emocje widać było jeszcze długo po wylądowaniu.

Niestety, ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, które nie gwarantowały bezpieczeństwa, w locie balonem nie mogli wziąć udziału wszyscy zwycięzcy konkursu. W zamian, czekała na nich niespodzianka – eleganckie walizki oraz ogromny zapas ryckich serów. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych promocjach SM RYKI!

A oto hasła, które zwyciężyły w naszym konkursie:

„Ryki zachwytu!”
„MILIONY niebywałych wrażeń smakowych, TYSIĄCE chwil pełnych przyjemności, SETKI minut cudownej błogości, DZIESIĄTKI gramów wybitnej jakości i JEDEN jedyny taki ser…RYCKI!”
„Niebiańska rozkosz i błoga przyjemność w każdym plasterku…”
„Niechaj narodowie wżdy postronny znają, iż Polacy nie gęsi” – pyszne sery mają. Niech więc każdy Francuz dobrze zapamięta, że od dziś ma w serach RYCKICH konkurenta. I niech dumny Szwajcar nosa nie zadziera, bo nie ma lepszego – od RYCKIEGO sera!”
„Sery z Ryk – naturalnie pyszne od wielu lat”
„To mi smakuje!”

Polski
English
PROW 2014–2020
ryckiedam.eu
Laureat
„Marka Lubelskie”