Podniebny konkurs SM RYKI rozstrzygnięty! - SM Ryki
29.10.2015
Podniebny konkurs SM RYKI rozstrzygnięty!

Zakończyła się podniebna promocja dla konsumentów, organizowana przez SM RYKI. Każdy, kto kupił co najmniej dwa opakowania sera z Ryk w plastrach i wymyślił hasło reklamujące wysoką jakość i wyborny smak ryckich serów, miał szansę na wyjątkową nagrodę – romantyczny weekend dla dwojga (x 6) w ekskluzywnym hotelu w Kazimierzu Dolnym oraz lot firmowym balonem!

Na konkurs wpłynęło kilkaset zgłoszeń, a jury miało niełatwe zadanie, bo wiele z konkursowych haseł stworzonych przez smakoszy ryckich serów zaskakiwało swoją pomysłowością. Po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców, którzy jeden z październikowych weekendów spędzili w Kazimierzu Dolnym, przepięknie położonym w krajobrazie zakola Wisły, zachwycającym unikalnymi zabytkami i artystyczną duszą. Zwycięzcy korzystali z uroków miejsca, w tym także z bogatej hotelowej strefy SPA.

Ważnym punktem programu był lot balonem, z którego, dzięki sprzyjającej aurze, mogły skorzystać 3 pary. Uczestnicy lotu, jako członkowie załogi, mieli możliwość obserwowania z bliska całego procesu uruchamiania balonu i napełniania go rozgrzanym powietrzem. O euforii, jaką czuje się siedząc w koszu balonu i podziwiając z góry nadwiślański krajobraz, mogliby coś opowiedzieć nasi zdobywcy przestworzy – te emocje widać było jeszcze długo po wylądowaniu.

Niestety, ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, które nie gwarantowały bezpieczeństwa, w locie balonem nie mogli wziąć udziału wszyscy zwycięzcy konkursu. W zamian, czekała na nich niespodzianka – eleganckie walizki oraz ogromny zapas ryckich serów. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych promocjach SM RYKI!

A oto hasła, które zwyciężyły w naszym konkursie:

„Ryki zachwytu!”
„MILIONY niebywałych wrażeń smakowych, TYSIĄCE chwil pełnych przyjemności, SETKI minut cudownej błogości, DZIESIĄTKI gramów wybitnej jakości i JEDEN jedyny taki ser…RYCKI!”
„Niebiańska rozkosz i błoga przyjemność w każdym plasterku…”
„Niechaj narodowie wżdy postronny znają, iż Polacy nie gęsi” – pyszne sery mają. Niech więc każdy Francuz dobrze zapamięta, że od dziś ma w serach RYCKICH konkurenta. I niech dumny Szwajcar nosa nie zadziera, bo nie ma lepszego – od RYCKIEGO sera!”
„Sery z Ryk – naturalnie pyszne od wielu lat”
„To mi smakuje!”

Polski
English
PROW 2014–2020
Etap IEtap II
ryckiedam.eu
Laureat
„Marka Lubelskie”