VI Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe - SM Ryki

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja mająca na celu zakup nowoczesnych technologicznie urządzeń do badania mleka oraz pakowania sera i proszku serwatkowego w Spółdzielni Mleczarskiej Ryki, co przyczyni się do innowacyjności procesu, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

28.02.2019
VI Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe

W miniony weekend w Nowym Targu odbyły się VI Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe. Podobnie jak w ubiegłych latach cieszyły się one dużym zainteresowaniem pilotów i obserwatorów.

Do rywalizacji pod Tatrami zachęciło je nie tylko miejsce, ale niewątpliwie również wyjątkowa, bo jeszcze zimowa aura. Ta ostatnia pomimo licznych kaprysów, które dawały o sobie znać w ubiegłych latach, w tym roku dopisała. Co widać na zdjęciach zamieszczonych w galerii poniżej.

W zimowych zawodach w Nowym Targu wzięły udział 23 załogi. Ekipa SM Ryki po rozegraniu 5 konkurencji, ostatecznie uplasowała się na 9 miejscu.

Polski
English
PROW 2014–2020
ryckiedam.eu
Laureat
„Marka Lubelskie”