SM Ryki na targach HORECA w Atenach - SM Ryki

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja mająca na celu zakup nowoczesnych technologicznie urządzeń do badania mleka oraz pakowania sera i proszku serwatkowego w Spółdzielni Mleczarskiej Ryki, co przyczyni się do innowacyjności procesu, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

20.02.2019
SM Ryki na targach HORECA w Atenach

W dniach 8 – 11 lutego 2019 br. w Metropolitan Expo, największym centrum ekspozycyjnym w Atenach odbyły się Międzynarodowe Targi HORECA (Hotel – Restaurant – Cafe). Targi te są jednym z największych wydarzeń branżowych w Grecji obejmujących cały zakres hotelarstwa i gastronomii (wyposażenie hoteli, restauracji, kawiarni jak również napoje i artykuły spożywcze).

Targi HORECA jako największe w Grecji i na Bałkanach wydarzenie branży hotelarskiej – od lat stanowią wyjątkową okazję do nawiązania kontaktów z producentami i dostawcami rozwiązań dla biznesu. W ich tegorocznej edycji wzięło udział ponad 550 wystawców greckich i zagranicznych, w tym również z Polski. Wśród wystawców z naszego kraju znalazła się również Spółdzielnia Mleczarska Ryki.

W trakcie czterech dni targowych zaprezentowano najwyższej jakości wyposażenie gastronomiczne i hotelarskie oraz szeroką ofertę żywności, napojów i alkoholi.

Polski
English
PROW 2014–2020