SM RYKI doskonała w biznesie - SM Ryki
16.06.2014
SM RYKI doskonała w biznesie

Spółdzielnia Mleczarska Ryki, jeden z największych producentów sera dojrzewającego w Polsce, została laureatem tegorocznej edycji Programu Promocji Firm „Business Excellence”. Nagrody przyznawane są firmom, które odnoszą sukces ekonomiczny i utrzymują wysokie standardy działania.

„Business Excellence” to program, którego celem jest wyłonienie i promocja najbardziej innowacyjnych, konkurencyjnych i rzetelnych firm z Lubelszczyzny. Jury konkursu przy wyborze zwycięzców zwracało uwagę m.in. na politykę firmy w kwestii ochrony środowiska, dynamikę rozwoju eksportu, a także promowanie przedsiębiorstwa na rynkach międzynarodowych. Laureaci wybierani byli w trzech kategoriach: mała, średnia i duża firma. W tegorocznej, dziewiątej już edycji programu, w kategorii „Średnia Firma” zwyciężyła SM Ryki.

Z satysfakcją przyjęliśmy wiadomość, że wyróżniono nas w tak prestiżowym konkursie. Cieszy nas fakt, że doceniane są zarówno nasze produkty, jak i całokształt działalności jako Spółdzielni. Sukces jaki odnieśliśmy w programie Business Excellence jest niewątpliwie wynikiem inwestycji w nowoczesne technologie, dbałości o jakość oraz zachowywania najwyższych standardów pracy – mówi Jerzy Pyza, prezes Spółdzielni Mleczarskiej Ryki.

Patronem honorowym Programu Promocji Firm „Business Excellence” są Minister Gospodarki Janusz Piechociński oraz Marszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Hetman. Organizatorem konkursu jest Lubelski Klub Biznesu.

Polski
English
PROW 2014–2020
Etap IEtap II
ryckiedam.eu
Laureat
„Marka Lubelskie”