Ryckie sery na Międzynarodowych Targach Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD 2016 - SM Ryki

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja mająca na celu zakup nowoczesnych technologicznie urządzeń do badania mleka oraz pakowania sera i proszku serwatkowego w Spółdzielni Mleczarskiej Ryki, co przyczyni się do innowacyjności procesu, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

23.09.2016
Ryckie sery na Międzynarodowych Targach Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD 2016

Spółdzielnia Mleczarska Ryki wzięła udział w Międzynarodowych Targach Wyrobów Spożywczych Polagra Food 2016, które odbyły się w dniach 26-29.09.2016 w Poznaniu.

SM Ryki spotkała się ze swoimi klientami i partnerami biznesowymi na największym wydarzeniu dedykowanemu branży spożywczej w Polsce. Była to znakomita okazja do nawiązania bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami naszej firmy i degustacji naszych pysznych serów.

Celem tegorocznej obecności SM RYKI na Targach była promocja nowej linii serów w plastrach, a także celebracja 90-lecia powstania firmy. Z tej okazji otrzymaliśmy od organizatorów wydarzenia jubileuszowy dyplom oraz list gratulacyjny.

Targi POLAGRA FOOD to wydarzenie, któremu towarzyszą liczne konferencje, szkolenia i panele dyskusyjne. Podczas targów odbyły się spotkania z gronem ekspertów dotyczące nowych trendów w żywieniu, wyzwań marketingowych stojących przed branżą spożywczą czy szans upatrywanych w nowych kierunkach eksportowych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznej edycji.

 

Polski
English
PROW 2014–2020