Orzeł Biznesu 2014 dla SM RYKI - SM Ryki
01.06.2015
Orzeł Biznesu 2014 dla SM RYKI

Spółdzielnia Mleczarska otrzymała tytuł „Lubelskiego Orła Biznesu 2014” w kategorii średnie przedsiębiorstwo w tegorocznej, XII edycji konkursu. Organizowany jest on przez Lubelski Związek Pracodawców i ma na celu wyłonienie firm, które poprzez swoją działalność wpływają korzystnie na sytuację na rynku pracy. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Wojewoda, Marszałek oraz Prezydent Miasta Lublin.

Zadaniem konkursu jest promocja najlepszych oraz najbardziej dynamicznych firm, gospodarstw rolnych oraz osobowości działających w naszym województwie. Kapituła, przy wyborze laureatów, brała również pod uwagę przestrzeganie zasad pozytywnej rywalizacji w doskonaleniu produkcji, wprowadzaniu innowacji, podnoszeniu jakości świadczonych usług oraz w działalności na rzecz regionu.

– Jest mi niezmiernie miło odbierać tak znaczące wyróżnienie. Spółdzielnia Mleczarska Ryki stale się rozwija, zarówno inwestując w nowoczesne technologie, jak i poszerzając swoją ofertę produktową. Priorytetem w naszych działaniach jest zawsze podejmowanie inicjatyw, które znacząco wpływają na rozwój regionu lubelskiego. Bardzo się cieszymy, że zostało to docenione przez Kapitułę konkursu –powiedział Grzegorz Kapusta, Wiceprezes Spółdzielni Mleczarskiej RYKI.

Spółdzielnia Mleczarska RYKI istnieje od blisko 90 lat, prowadząc działalność zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Przez lata obecności w branży mleczarskiej zdobyła silną pozycję oraz zaufanie klientów. W ostatnim czasie Spółdzielnia podpisała warty 10 mln zł kontrakt na budowę nowoczesnej linii do konfekcjonowania sera. Potwierdzeniem jej sukcesów jest przyznany niedawno tytuł „Jakość Roku 2014” oraz „Lider Spółdzielczości 2015”.

Polski
English
PROW 2014–2020
Etap IEtap II
ryckiedam.eu
Laureat
„Marka Lubelskie”