„Okrasa łamie przepisy” smakami serów z Ryk - SM Ryki
„Okrasa łamie przepisy” smakami serów z Ryk
14.07.2020
„Okrasa łamie przepisy” smakami serów z Ryk

Wraz z początkiem wakacji nasze sery zagościły na planie filmowym wakacyjnych odcinków programu „Okrasa łamie przepisy”. Jeden z najbardziej znanych polskich kucharzy – Karol Okrasa, zabrał je w kulinarną podróż, w której łączył tradycyjne receptury z nowoczesnym sposobem ich wykonania.

Sery z Ryk stały się istotnym składnikiem przygotowywanych potraw i jak to u Karola Okrasy bywa — pojawiły się w nieznanych dotąd kontekstach smakowych. Dopełnieniem gotowanych potraw były malownicze okoliczności przyrody (podczas planu odwiedziliśmy m.in. rozlewisko rzeki Wieprz), ciekawe rozmowy i niespodzianki. Jedną z nich był nasz firmowy balon, który posłużył do niecodziennych zadań.

Dopełnieniem gotowania z wykorzystaniem produktów Spółdzielni Mleczarskiej Ryki są nawiązujące do tradycji billboardy sponsorskie, które pojawiają się w emisji przed i po programie.

Wszystkich ciekawych finalnego efektu zapraszamy przed telewizory. Wakacyjne odcinki programu „Okrasa łamie przepisy” do zobaczenia w każdą sobotę o godz. 13.30 w TVP1.

Dla zabieganych dostępne również na VOD — vod.tvp.pl/website/okrasa-lamie-przepisy,8785165/video

Polski
English
PROW 2014–2020
Etap IEtap II
ryckiedam.eu
Laureat
„Marka Lubelskie”