AGRO POLSKA – Nagroda Specjalna dla SM RYKI - SM Ryki
01.10.2015
AGRO POLSKA – Nagroda Specjalna dla SM RYKI

13 września 2015 r. w rzeszowskim Ratuszu odbyła się Gala Finałowa XXII edycji Konkursu Promocyjnego AGRO POLSKA. Ryckie sery otrzymały licencję na posługiwanie się godłem AGRO-Poland — Euro Quality.

Podczas tegorocznej gali Spółdzielnia Mleczarska RYKI zdobyła także Nagrodę Specjalną – Statuetkę Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, za osiągnięcia rynkowe w branży rolno-spożywczej. To zaszczytne wyróżnienie przypada co roku jednemu z Laureatów AGRO POLSKA. Nagrodę wręczył Stanisław Kowalczyk – Główny Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych.

1Ogólnopolski Konkurs Promocyjny AGRO POLSKA to plebiscyt na najlepsze polskie produkty branży rolnej i przetwórstwa rolno-spożywczego. Celem konkursu jest promowanie produktów wysokiej jakości, opartych na krajowych recepturach, technologii i surowcach. Laureaci otrzymują nagrody oraz prawo znakowania Godłem Promocyjnym wyróżnionego produktu. Plebiscyt organizowany jest przez MTR –  Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, pod patronatem honorowym Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Polski
English
PROW 2014–2020
Etap IEtap II
ryckiedam.eu
Laureat
„Marka Lubelskie”