Bieg dla Dzieci Roberta - SM Ryki
14.09.2016
Bieg dla Dzieci Roberta

17 września Spółdzielnia Mleczarska Ryki wzięła udział w wyjątkowym wydarzeniu organizowanym  przez sieć sklepów Chata Polska. Wyjątkowy bieg charytatywny dedykowany był synom Pana Roberta, który od wielu lat współpracuje z Chatą Polską oraz hurtowniami Marol.

Dzieciom Pana Roberta z pewnością bardzo przyda się każda pomoc: Adam ma 20 lat i cierpi na porażenie mózgowe, a 10 letni Przemek choruje na autyzm. Pan Robert wspólnie z Żoną i 17 letnim Synem Wojtkiem każdą złotówkę i chwilę poświęcają na to, aby choć trochę poprawić jakość życia Przemka i Adama. Zebrane podczas biegu pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację chłopców.

Bieg dla Dzieci Roberta odbył się sobotę, 17 września 2016 r. w Poznaniu. Na starcie stawiło się aż 600 zawodników, nie zabrakło również widzów, turystów i mieszkańców Poznania.
W biegu brały udział zarówno dzieci jak i dorośli. Spółdzielnia Mleczarska Ryki również wystawiła swoją zawodniczkę w biegu na 10 km.

W tym roku po raz pierwszy uruchomiona została zbiórka funduszy, która będzie przeznaczona na roczną rehabilitację dla Adama i Przemka.

Spółdzielnia Mleczarska Ryki, która była jednocześnie sponsorem wydarzenia, wystawiła na aukcję charytatywną wyjątkową niespodziankę. Szczęśliwa zwyciężczyni, która wylicytowała lot balonem SM Ryki i pobyt w Kazimierzu Dolnym, odebrała „Talon na balon” i mamy nadzieję, że będzie to niezapomniany weekend.  Natomiast zwycięzcy biegu otrzymali od SM Ryki serowe nagrody, które pozwolą zatrzymać smak imprezy na dłużej.

Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć dzieci Roberta, a być może nie będą mogli pojawić się na biegu w Poznaniu, prosimy o dokonanie wpłaty na nr konta 86 1140 1124 0000 3009 0500 1004 z dopiskiem 'Dla Dzieci Roberta’.

Wierzymy, że wspólnie tę walkę  wygramy!

 

Więcej informacji: http://www.biegdladzieciroberta.pl/

Polski
English
PROW 2014–2020
Etap IEtap II
ryckiedam.eu
Laureat
„Marka Lubelskie”