„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja mająca na celu zakup nowoczesnych technologicznie urządzeń do badania mleka oraz pakowania sera i proszku serwatkowego w Spółdzielni Mleczarskiej Ryki, co przyczyni się do innowacyjności procesu, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na Państwa pytania i udzielą aktualnych informacji o SM Ryki oraz naszych produktach.

Centrala

ul. Żytnia 3, 08-500 Ryki, Polska
tel.: (+48) 81 865 15 07
Sekretariat — wew. 235
e-mail: sekretariat@smryki.pl
NIP: 716-000-21-64
REGON: 000440905

Dział Handlu i Marketingu

Centrala

tel.: (+48) 81 865 36 25
e-mail: marketing@smryki.pl
e-mail: export@smryki.pl
e-mail: serwatka@smryki.pl

Numery wewnętrzne

  • Sprzedaż serwatki w proszku — 212
  • Faktury — 213 / 214
  • Eksport serów — 215
  • Marketing — 217 / 218
  • Magazyn sera — 219
  • Logistyka zamówień sera — 220 / 221
  • Magazyn sera, brygadzista, transport sera — 222

Sklep firmowy

czynne: poniedziałek–piątek 6:00–17:30
czynne: sobota 6:00–15:00
tel.: (+48) 81 88 90 813

Mapa przedstawicieli handlowych SM Ryki - Region Północ, Region Południe

Teren całego kraju

Michał Wardal

Dyrektor ds. Sprzedaży — Export

tel. +48 516 127 290
e-mail: mwardal@smryki.pl

Przemysław Machlarz

Dyrektor ds. Sprzedaży — Horeca

tel. +48 530 002 575
e-mail: pmachlarz@smryki.pl

Region Południe

Przemysław Machlarz

Dyrektor ds. Sprzedaży

tel. +48 530 002 575
e-mail: pmachlarz@smryki.pl

Maciej Borawski (3)

Manager ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 501 284 458
e-mail: mborawski@smryki.pl

Bolesław Jakimowicz (4)

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

tel. +48 577 600 703
e-mail: bjakimowicz@smryki.pl

Napisz do nas

Załącz plik

Obsługiwane formaty: .bmp, .gif, .jpeg, .jpg, .pdf, .png, .tif, .tiff, .zip

Pola obowiązkowe