Targi SIAL w Paryżu - SM Ryki

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja mająca na celu zakup nowoczesnych technologicznie urządzeń do badania mleka oraz pakowania sera i proszku serwatkowego w Spółdzielni Mleczarskiej Ryki, co przyczyni się do innowacyjności procesu, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

29.10.2018
Targi SIAL w Paryżu

Od 21 do 25 października Spółdzielnia Mleczarska Ryki brała udział w Targach SIAL w Paryżu – największych we Francji i jednych z największych targów spożywczych w Europie. W tym roku stoiska ze swoimi produktami wystawiło tam aż 7 020 firm z ponad 109 krajów. Paryskie wydarzenie uważane jest za doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych z kontrahentami oraz wymianę międzynarodowych doświadczeń.

Targi SIAL w Paryżu odbywają się co dwa lata. Podczas tegorocznej edycji nasze produkty prezentowane były w hali nr 7, przy stoisku A259/A263, które stanowiło wspólny punkt wystawienniczy polskich producentów z branży mleczarskiej, zrzeszonych w Polskiej Izbie Mleka. Produkty Spółdzielni Mleczarskiej Ryki cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem  kontrahentów i uczestników Targów.

Polski
English
PROW 2014–2020