Promocja Ryckiego Edamu ze znakiem Jakość Tradycja na Targach Anuga - SM Ryki

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja mająca na celu zakup nowoczesnych technologicznie urządzeń do badania mleka oraz pakowania sera i proszku serwatkowego w Spółdzielni Mleczarskiej Ryki, co przyczyni się do innowacyjności procesu, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

12.10.2017
Promocja Ryckiego Edamu ze znakiem Jakość Tradycja na Targach Anuga

Od 7 do 11 października przedstawiciele naszej Spółdzielni brali udział w Międzynarodowych Targach Przemysłu Spożywczego ANUGA w Kolonii (Niemcy).

Podczas pięciu dni wydarzenia swoje wyroby na targach zaoferowało ponad 7 tysięcy wystawców z ponad 100 krajów.
Targi ANUGA były doskonałą okazją do prezentacji naszego sera wśród największych producentów żywności i napojów z całego świata.

Nasi przedstawiciele z wielką przyjemnością zapoznali odwiedzających z historią i smakiem Ryckiego Edama, który został wyróżniony znakiem Jakość Tradycja.

Podczas Targów swoją premierę miał również film, w którym zaprezentowaliśmy ser Rycki Edam na wszystkich etapach jego produkcji, w opowieści osób związanych z jego powstawaniem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.

Polski
English
PROW 2014–2020
ryckiedam.eu
Laureat
„Marka Lubelskie”