Prezes SM RYKI Top Menedżerem 2014 - SM Ryki
22.10.2014
Prezes SM RYKI Top Menedżerem 2014

Jerzy Pyza, prezes Spółdzielni Mleczarskiej Ryki, jednej z największych polskich firm produkujących sery żółte, został Top Menedżerem 2014. W plebiscycie organizowanym przez redakcję Kuriera Lubelskiego wyróżniani są przedsiębiorcy, którzy wykazują się innowacyjnością oraz skutecznym zarządzaniem.

Cieszę się bardzo, że został mi przyznany tak prestiżowy i ważny tytuł. W swojej codziennej pracy zawsze kieruję się zasadami dobrego zarządzania, które wpływają na jakość produkowanych przez nas wyrobów. Tytuł ten jest dla mnie motywacją do dalszej pracy oraz dowodem na to, że nowoczesne metody zarządzania przynoszą wymierne efekty – mówi  Jerzy Pyza, prezes Spółdzielni Mleczarskiej Ryki.

Plebiscyt Top Menedżer został zorganizowany już po raz szósty. Jego celem jest wyłonienie osoby, która skutecznie zarządza przedsiębiorstwem, dba o stałe podnoszenie kompetencji swoich pracowników oraz zapewnia najwyższe standardy pracy. O wyborze najlepszego menedżera zadecydowała kapituła, w skład której wchodzili: prof. Andrzej Kidyba, prawnik, specjalista z zakresu prawa handlowego i prezes zarządu Lubelskiej Fundacji Rozwoju, dr Henryk Łucjan, ekspert w zakresie zarządzania w biznesie i jednocześnie prezes Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny oraz prof. Maciej Bałtowski, ekonomista z UMCS.

Potwierdzeniem sukcesów Spółdzielni Mleczarskiej Ryki jest również przyznany w 2014 roku Diament Forbesa w kategorii średnich przedsiębiorstw, tytuł promocyjny Marka „Lubelskie oraz główna nagroda w Programie Promocji Firm „Business Excellence”.

Polski
English
PROW 2014–2020
Etap IEtap II
ryckiedam.eu
Laureat
„Marka Lubelskie”