Nowość z Ryk: sery w plastrach - SM Ryki
19.04.2014
Nowość z Ryk: sery w plastrach

Spółdzielnia Mleczarska RYKI, jeden z największych producentów sera dojrzewającego w Polsce, wprowadza na rynek nową gamę produktów. Wkrótce na sklepowe półki trafią sery ryckie w plastrach. W nowej odsłonie ukażą się: „Rycki Edam”, „Ramzes”, „Hit z Ryk” oraz „Gouda”.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów i trendom rynkowym zdecydowaliśmy się na wprowadzenie gamy serów plastrowanych, w praktycznych opakowaniach. Stało się to możliwe dzięki otwartej w 2013 roku nowej serowni, która zwiększyła dwukrotnie moce produkcyjne zakładu. Staramy się maksymalnie wykorzystać te możliwości, by wzbogacić asortyment i spełnić oczekiwania konsumentów – mówi Jerzy Pyza, Prezes SM RYKI.

Sery w plastrach dostępne są w 150 gramowych opakowaniach typu „otwórz-zamknij”, w atrakcyjnej szacie graficznej. Dominującym elementem wizualnym jest kolor biały oraz nowa dewiza Spółdzielni „Mleczne z natury”, by podkreślić najważniejszy składnik ryckich serów, jakim jest wysokiej jakości krowie mleko.

28Spółdzielnia Mleczarska RYKI swoją działalność prowadzi już od blisko 90 lat, zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Przez lata obecności w branży mleczarskiej SM RYKI zdobyła silną pozycję oraz zaufanie klientów. Dzięki starannie dopracowanej recepturze ryckie produkty charakteryzuje wysoka jakość oraz niepowtarzalny smak.

Polski
English
PROW 2014–2020
Etap IEtap II
ryckiedam.eu
Laureat
„Marka Lubelskie”