Lider Spółdzielczości 2015 dla SM RYKI - SM Ryki
09.03.2015
Lider Spółdzielczości 2015 dla SM RYKI

Spółdzielnia Mleczarska Ryki, jeden z największych producentów sera dojrzewającego w Polsce, została laureatem tegorocznej edycji Konkursu „Lider Spółdzielczości 2015”. Tytuł ten przyznawany jest firmom, które w swojej pracy oprócz maksymalizacji zysków kierują się również troską o pracowników oraz lokalną społeczność.

Konkurs „Lider Spółdzielczości” jest organizowany przez redakcję magazynu „Panorama Lubelska”. Celem tego przedsięwzięcia jest wyróżnienie firm, które realizując swoje założenia biznesowe, kierują się etycznym standardami pracy. Jury konkursu przy wyborze zwycięzców zwracało również uwagę na zrealizowane inwestycje, czy zaangażowanie firm w inicjatywy społeczne.

Podejmując decyzje biznesowe, zawsze pamiętamy o tym, że jesteśmy firmą ściśle związaną z lokalną społecznością. Dbamy więc o to, aby nasza działalność przynosiła korzyści nie tylko nam, jako spółdzielni, ale także naszym pracownikom, dostawcom i mieszkańcom regionu -mówi Grzegorz Kapusta, Wiceprezes Spółdzielni Mleczarskiej Ryki. – Przyznany nam tytuł dowodzi, że nasze starania są dostrzegane i doceniane.

Spółdzielnia Mleczarska Ryki istnieje od blisko 90 lat, prowadząc działalność zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Przez lata obecności w branży mleczarskiej SM Ryki zdobyła silną pozycję oraz zaufanie klientów. Potwierdzeniem sukcesów jest również przyznany jej w 2014 roku Diament Forbesa w kategorii średnich przedsiębiorstw, tytuł promocyjny Marka „Lubelskie” oraz główna nagroda w Programie Promocji Firm „Business Excellence”.

Polski
English
PROW 2014–2020
Etap IEtap II
ryckiedam.eu
Laureat
„Marka Lubelskie”