I miejsce w rankingu „Złota Setka” dla SM RYKI - SM Ryki
18.06.2015
I miejsce w rankingu „Złota Setka” dla SM RYKI

Spółdzielnia Mleczarska Ryki zdobyła I miejsce w kategorii średnie przedsiębiorstwo w rankingu „Złota Setka”, organizowanym przez „Dziennik Wschodni”. Jest to zestawienie największych oraz najlepiej funkcjonujących firm województwa lubelskiego. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wojewoda Lubelski oraz Prezydent Miasta Lublin.

Kapituła już po raz 19. stworzyła listę najlepiej prosperujących przedsiębiorstw. Najważniejszym kryterium były dochody z działalności gospodarczej, zyskowność firmy oraz liczba zatrudnionych pracowników. Spółdzielnia Mleczarska RYKI zajęła I miejsce w kategorii średnie przedsiębiorstwo oraz 16. miejsce w rankingu największych firm, awansując tym samym o 2 miejsca, w porównaniu z wynikiem z poprzedniego roku.

– Z wielką radością odbieramy nagrodę za zajęcie I miejsca w tak prestiżowym konkursie. Jesteśmy jednym z największych producentów żółtego sera, nasza marka jest rozpoznawalna na rynku krajowym, a także coraz częściej zagranicą. Cały czas inwestujemy oraz wprowadzamy nowe produkty. Staramy się być blisko naszych Klientów, aby zaspokoić ich wymagania. Ta nagroda jest tego potwierdzeniem –powiedział Patrycjusz Majchrowicz, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu Spółdzielni Mleczarskiej Ryki.

Spółdzielnia Mleczarska RYKI należy obecnie do największych producentów serów dojrzewających. Przez blisko 90 lat obecności w branży mleczarskiej firma zdobyła silną pozycję na rynku oraz zaufanie klientów. Potwierdzeniem jej sukcesów jest przyznany niedawno tytuł „Jakość Roku 2014”, „Lider Spółdzielczości 2015”, czy „Złoty Paragon 2015-Nagroda Kupców Polskich”.

Polski
English
PROW 2014–2020
Etap IEtap II
ryckiedam.eu
Laureat
„Marka Lubelskie”