Bieg Szlak Trafi - Parchatka 2018 - SM Ryki
04.08.2018
Bieg Szlak Trafi – Parchatka 2018

Pierwszy weekend sierpnia był pełen sportowych emocji. A to wszystko za sprawą Biegu Szlak Trafi, który odbył się po raz szósty w Parchatce koło Kazimierz Dolnego.

Impreza przyciągnęła ponad  500 zawodników! W tym roku biegacze sprawdzali swoje możliwości  na trasach o długości 7, 21 i 57 km.  Pomimo upalnej pogody i trudnych warunków wszyscy spisali się na medal, a najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni serami  SM RYKI.

Podczas imprezy odbyła się również specjalna serowa sztafeta, w której zamiast pałeczki  zawodnicy przekazywali sobie ser Rycki Edam. Zadanie przed jakim stanęło pięć  drużyn nie było jednak łatwe. Pokonanie  stromego stoku, w samo południe, przy żarze lejącym się z nieba wymagało nie lada odporności i umiejętnego szafowania swoimi siłami. Na mecie na wszystkich biorących udział w sztafecie czekały pyszne serowej upominki.

Schronienie przed upałem oferował również nasz firmowy namiot. Sprawdził się nie tylko jako miejsce regeneracji po biegowym wysiłku, ale również miejsce spotkań i ciekawych rozmów.

Na koniec SERdecznie dziękujemy organizatorom wydarzenia za piękną statuetkę, którą otrzymaliśmy jako podziękowanie za kolejny rok wspierania tej znakomitej inicjatywy. Do zobaczenia  za rok!

Polski
English
PROW 2014–2020
Etap IEtap II
ryckiedam.eu
Laureat
„Marka Lubelskie”