Bieg dla Dzieci Roberta - SM Ryki
14.09.2016
Bieg dla Dzieci Roberta

Spółdzielnia Mleczarska Ryki serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie organizowane  przez sieć sklepów Chata Polska. Gorąco zachęcamy wszystkich do włączenia się wyjątkowego biegu charytatywnego, dedykowanego synom Pana Roberta, który od wielu lat współpracuje z Chatą Polską oraz hurtowniami Marol.

Dzieciom Pana Roberta z pewnością bardzo przyda się każda pomoc: Adam ma 20 lat i cierpi na porażenie mózgowe, a 10 letni Przemek choruje na autyzm. Pan Robert wspólnie z Żoną i 17 letnim Synem Wojtkiem każdą złotówkę i chwilę poświęcają na to, aby choć trochę poprawić jakość życia Przemka i Adama. Zebrane podczas biegu pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację chłopców.

Bieg dla Dzieci Roberta odbędzie się sobotę, 17 września 2016 r. w Poznaniu. W tym roku po raz pierwszy uruchomiona zostanie zbiórka funduszy, która będzie przeznaczona na roczną rehabilitację dla Adama i Przemka. Sponsorem wydarzenia jest Spółdzielnia Mleczarska Ryki.

Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć dzieci Roberta, prosimy o dokonanie wpłaty na nr konta 86 1140 1124 0000 3009 0500 1004 z dopiskiem 'Dla Dzieci Roberta’.

Wierzymy, że wspólnie tę walkę  wygramy!

Więcej informacji: http://www.biegdladzieciroberta.pl/

Polski
English
PROW 2014–2020
Etap IEtap II
ryckiedam.eu
Laureat
„Marka Lubelskie”